0 زبان
 دانلود فریم ور دستگاه هایک ویژن مدل DS-7104HQHI-K1 + آموزش
دانلود فریم ور دستگاه هایک ویژن مدل DS-7104HQHI-K1...
نام فایل حجم فایل دانلود
دانلود فریم ور دستگاه هایک ویژن HIKVISION مدل : DVR-K72 15 مگابایت
دانلود


 : آموزش آپدیت فریم ور دستگاه های هایک ویژن 


آموزش کامل آپدیت فریم ور دی وی آر هایک ویژن
شما پس از خرید محصولات هایک ویژن می توانید نرم افزار آنها را آپدیت کنید. با ارتقا نرم افزار این محصولات قابلیت های جدیدتری به آنها اضافه می شود که عملکردشان را ارتقا می دهد. در این مقاله قصد داریم تا آپدیت فریم ور دی وی آر هایک ویژن را به صورت کامل  و تصویری شرح دهیم. با ما وینا شبکه همراه باشید .

نحوه آپدیت فریم ور دستگاه دی وی آر هایک ویژن

1- به منوی دستگاه DVR رفته و بر روی گزینه (Maintenance) کلیک کرده و سپس به قسمت Upgrade بروید. 
2- در اینجا فایلی را با نام digicap مشاه ده می کنید که همان فایل دانلود شده است. بر روی آن کلیک کرده و در پایین بر روی گزینه Upgrade کلیک کنید. 
 
 
و تمام   

دانلود : دانلود فریم ور دستگاه هایک ویژن مدل DVR-K72


فریم ور Firmware در دی وی آر چیست؟
Firmware مجموعه ای از حافظه اصلی و کدها و داده های ذخیره شده در آن است. فریم ور در واقع سیستم عامل دستگاه DVR است. Firmware در واقع مشابه سیستم عامل در سایر دستگاه های الکترونیکی مانند رایانه یا لپ تاپ است.

وظیفه فریم ور در دستگاه دی وی آر هایک ویژن چیست؟
فریم ور موجود در دستگاه DVR هایک ویژن نحوه کنترل و برنامه ریزی دستگاه را بر عهده دارد. فریم ور معمولا بر روی حافظه یا ROM دستگاه نگهداری می شود تا هنگام خاموش شدن دستگاه تنظیمات آن از بین نرود. تمام تنظیمات، داده ها و برنامه های دستگاه DVD بر روی فریم ور ذخیره می شوند.
به چه دلیل باید فریم ور دستگاه DVR هایک ویژن را آپدیت کنیم؟
آپدیت فریم ور دی وی آر هایک ویژن اغلب به دلیل رفع مشکلات نرم افزاری در نسخه های قبلی انجام می شود. همچنین در آپدیت های جدید قابلیت های جدیدتری نیز به دستگاه اضافه می شود و در دسترس کاربران قرار می گیرد.
مشکلات موجود در آپدیت فریم ور دی وی آر هایک ویژن
یکی از مشکلات موجود آپدیت فریم ور دستگاه است. آپدیت فریم ور دی وی آر هایک ویژن باید به درستی انجام شود در غیر این صورت موجب مشکلات نرم افزاری و حتی ایجاد اختلال در بیس نرم افزاری دستگاه می شود. توصیه می شود برای این کار حتما از افراد متخصص و یا کارشناسان نصب حرفه ای کمک بخواهید.

 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر